Несподівано серце зупинилося у 26-річного американського спринтера Кемерона Баррелла. Причини смерті не уточнюються. Його спеціалізацією була естафета 4 по 100 метрів.

Про трагедію повідомляє ESPN.

Першим про смерть спортсмена повідомили представники університету Х'юстона, в якому навчався Кемерон Баррелл. Він успішно виступав за легкоатлетичну команду, яку тренував його батько.

"Ми спустошені несподіваною смертю нашого випускника Кемерона Баррелла. Висловлюємо наші щирі співчуття і підтримку родині Баррелів і всім, хто його знав - у тому числі численним друзям, тренерам і товаришам по команді Кемерона", - йдеться в повідомленні.

Кемерон Баррелл - син олімпійського чемпіона Лероя Баррелла, переможця барселонської Олімпіади в естафеті 4 по 100 метрів і дворазового чемпіона світу. Його мати Мішель Фінн-Баррелл чемпіонка тієї ж Олімпіади і в тій же дисципліні.

8 червня 2017 року Кемерон Баррелл став 121-м людиною в світі, що пробіг 100 метрів швидше, ніж за 10 секунд, показавши результат 9,93 секунди

У 2018-му році він виграв у складі естафетної збірної США дистанцію 4х100 метрів на розіграші Кубка світу з легкої атлетики.

Нагадаємо, що помер найстаріший югославський, хорватський актор і театральний режисер Міше Мартинович.

Як повідомляла Politeka, зірка легендарного фільму "Сімнадцять миттєвостей весни" помер на 73-му році життя.

Також Politeka писала, що індійський актор-ветеран Анулам Шійям помер у віці 63 років.